City po shkatërron Watford në finalen e FA Cup (VIDEO)
Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për momentin në "Wembley", dhe është e vlefshme për finale e FA Cup.

Në minutën e 68–të të ndeshjes, Gabriel Jesus e thelloi epërsinë për skuadrën e Pep Guardiolës, që me triumf këtu mund ta mbyllë sezonin me tre trofe. /albeu.com
Shtuar më 18/05/2019, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori