City shpartallon Fulhamin
Tevez
Manchester City shpartallon në transfertë Fulhamin me rezultatin 4-1. The citizens kanë mbyllur përfundimisht polemikat për krizë të brëndshme në skuadër dhe kanë mundur të sigurojnë një rezultat të thellë kundër Fulhamit. Autorë të këtij suksesi kanë qënë Tevez me dy gola në minutat 6 dhe 56, Zabaleta në minutën e 32 dhe Toure në minutën e 35. Për vendasit ka shënuar golin e nderit Gera në minutën e 70.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori