Claderon: Mourinho është si Hitleri
Ish-presidenti i skuadrës Madrilene të Real Madridit, Ramon Calderon e ka krahasuar Jose Mourinho si Hitleri. Ai është shprehur se Mourinho ka bërë shumë armiq në futboll.

"Mourinho është si Hitleri sepse edhe Hitleri në kohën e tij i kishte shpallur luftë çdokujt dhe të njëjtën gjë po e bën edhe Mourinho", tha Calderon në një intervistë nga e përditshmja spanjolle "Il Mundo Deportivo". /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2011, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori