Claudia, motra e re e Cesc Fabregas
Pëlqej
Cesc Fabregas ka një motër të re. Ajo quhet Claudia dhe ka ardhur në jetë këtë të martë. Ishte Carlota, motra tjetër e Cesc, ajo që ka bërë publik lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale. "Nëna ime është një kampione", shkruan ajo, duke patur parasysh nënën e futbollistit të Chelsea-t, Nuria Soler, 46 vjeçare.

Nëna dhe babai i Cesc dhe Carlotas janë të divorcuar dhe tashmë po përjetojnë lidhje të tjera.

Cesc është 27 vjeç, Carlote 21 dhe tashmë Claudia dy-ditëshe. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori