Cleverly mund të largohet nga Manchesteri
Pëlqej
Tomm Cleverly duket se e ka të ardhmen larg "Old Trafford", pasi Van Gaal nuk e pëlqen shumë lojtarin.

Aston Villa dhe Everton janë të interesuar për lojtarin, por duket se kto të parët janë në avantazh.

Transferimi pritet që të bëhet për shumën e 10 milion eurove. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori