Çlirohet Mourinho, Manchester United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO)

Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Old Trafford".

Ai që ka barazuar është mesfushori francez, Anthony Martial në minutën e 76'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori