E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
"Çmenden" izraelitët, braktisin autobusin e rezervojnë 3 kate hoteli
Ndeshja mes Sqhipërisë dhe Izraelit që do të luhet ditën e nesërme ne "Elbasan Arena" duket se ka alarmuar policinë ku janë vënë në gadishmëri rreth 670 forca të armatosura për mbarëvajtjen e kësaj ndeshje.

Sipas mediave izraelite, ekipi i tyre do të shkojë sot në “Elbasan Arena” për të zhvilluar stërvitjen e fundit para ndeshje, por nuk do të ketë udhëtim me autobus.

Ekipi për arsye sigurie do të udhëtojnë të shpërndarë nëpër makina të tjera të siguruara nga vetë ata.

Pas përfundimit të seancës stërvitore ata do të nisen menjëherë drejt Tiranës ku do të shoqërohen edhe nga policia.

Stafi izraelit është akomoduar në një nga hotelet e kryeqytetit ku raportohet se kanë rezervuar tre kate të hotelit luksoz ku janë akomoduar.

Ashtu si herën e kaluar, edhe këtë radhë kati i parë do të përdoret nga lojtarët për t’u stërvitur gjatë paradites nëpër korridore. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2018, ora 17:30
Toti
e Premte 7 Shtator 2018, Ora 02:47
po pse nuk abkohen shqiptart per kete nencmim qe ben cifuti i mutit?... po kush do ju vras juve ore qelbanika te mutit...rrac leshi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori