Çmenden tifozët e Ajax-it: Lenë pa gjumë Ronaldon me shokë (VIDEO)


Tifozët e Ajaxit kanë bërë një veprim të turpshëm para ndeshjes me Juventusin e vlefshme për çerekfinalen e Champions Leagues.

Në mes të natës ultrasit e skuadrës holandeze kanë shkuar para hotelit ku ishin akomoduar lojtarët e "Zonjës së Vjetër" dhe kanë ndezur fishekëzjarre në mes të natës.

Ky veprim i njohur bëhet gjithmonë ndaj rivalëve për t’i prishur gjumin në mënyrë që lojtarët të kenë kondicion të ulët fizik.
Shtuar më 10/04/2019, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori