Çmenden vëllezërit Pogba, festa e tyre është speciale (VIDEO)
Pol Pogba njihet për shakatë e tij dhe për karakterin gazmor që ka. Gjithsesi,duket se e gjithë familja Pogba është gazmore, pasi ditën e sotme vëllai i Pol, Matias ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një video, ku shihen të tre vëllezërit duke kërcyer.

8-vjeçari gjithashtu ka shkuar një përshkrim bashkë me videon: "Jemi të çmendur? Jo. Jemi duke e shijuar? Po. Kjo është diferenca." Vëllezërit e Pol Pogbas, Matias dhe Florentin janë binjakë dhe aktivizohen njëri në Francë me Tours , ndërsa tjetri me Gençebirligin në Turqi. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2018, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori