"Çmendet" Alves, ndërhyrje brutale ndaj Mascheranos (VIDEO)
Pëlqej
Dani Alves është kapur nga kamerat teksa bënte një ndërhyrje shumë të rrezikshme ndaj shokut të skuadrës Javier Mascherano gjatë stërvitjes së djeshme të Barcelonës.

Teksa katalanasit bënin "tiki-taka" në fushën sportive të skuadrës braziliani iu hodh me të dyja këmbët, në mënyrë shumë të papritur dhe të çuditshme, futbollistit argjentinas.

Fatmirësisht Javier Mascherano shpëtoi paq dhe pa asnjë dëmtim. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori