Çmendet Bayern, ofron 120 milion euro për Dybala-n
E ardhmja e Paulo Dybala gjithmonë e më shumë duket larg Juventusit. Sipas Corriere dello Sport, përveç Manchester City, Real Madrid dhe Liverpoolit, tashmë dhe Bayern Munich mendon për numrin 10 të bardhezijve, shkruan Albeu.com.

Po sipas prestigjozes Italiane, kaamionët gjermanë janë të gatshëm të të ofrojnë në fund të këtij sezoni plot 120 milionë euro dukë u bërë blerja më e shtrenjtë në historinë e Bundesligës.

Në fakt La Joya këtë sezon po kalon përidhën më të vështirë në karrierën e tij tek Juventusi. Argjetinasi ka shënuar deri tani 4 gola në Serina A duke qënë plotësisht nën hijen e Cristiano Ronaldos.

Ndërkohë dje mediat angleze raportuan se Manchester United ofron 135 milon euro për sulmuesin e Juves, gjithmonë në rast se largohet Romelo Lukaku. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori