Çmendet Chelsea, kjo është shifra që londinezët kërkojnë për belgun
Pëlqej
Eden Hazard po bëhet një çështje shumë e përfolur nga mediat në ishull dhe ato botërore.

Sipas të përditshmes spanjolle "OK Diario" drejtuesit e klubit londinez kanë bërë me dije Real Madridin se duhet të paguajnë 163 milionë £, nëse duan duan shërbimet e Eden Hazardit, shkruan Albeu.com.

Pavarësisht se belgu ka shprehur shumë herë dëshirën për t'u transferuar në Madrid, Chelsea nuk është dorëzuar ende që ta mbajnë "Stamford Bride". /albeu
Shtuar më 13/12/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori