Çmendet Dembele, Barcelona shënon dy gola për 1 minut kundër Levantes (VIDEO)
Barcelona ka shënuar dy gola për 1 minut ndaj Levantes në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar të dy golat është sulmuesi fancez, Ousmane Dembele në minutën e 30' dhe 31'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori