"Çmendet" Milinkovic, kap në shkelma kundërshtarin (VIDEO)
Sergei Milinkovic Savic ka kaluar çdo limit në ndeshjen ndaj Chievos e cila po zhvillohet tani.

Gjatë një aksioni të miqve, serbi nuk e duroi presionin e kundërshtarit, duke e goditur më pas me shkelm në shpinë. Incidenti kaloi me kaq, por jo për gjyqtarin kryesor, që e ndëshkoi Milinkovic me karton të kuq.

24 vjeçari ka qënë në shënjestrën e shumë skuadrave gjatë merkatove të fundit, ku interes më të madh kanë shfaqur ekipe si Juventus, Milan, Barcelona, Real Madrid dhe Chelsea.
Shtuar më 20/04/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori