"Çmendet" Pochettino, feston si CR7 (VIDEO)


Totenhami u kualifikua në Champions duke eleminuar Manchester City-n.

Pas ndeshjes, festa ishte legjitime për londinezët të cilët nuk e fshehën aspak entuziazmin në dhomat e zhveshjes.

Por, ajo që ra më tepër në sy ishte festimi i trajnerit Maurizio Pochetino, i cili festoi duke imituar Cristiano Ronaldon.
T
ekniku bëri gjestin e portugezit, një gjest që në fakt për herë të parë është përdorur nga Diego simeone.

fakt, Ronaldo dhe Simeone u dënuan me gjobë për festimin e ekzagjeruar por Pochetino mund t’ia hedhë pasi festa e tij mbeti vetëm në dhomat e zhveshjes me lojtarët e tij.
Shtuar më 19/04/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori