Çmendet PSG, Cavani plus miliona për Ronaldon
Paris Saint-Germain janë të gatshëm për shkëmbimin Edinson Cavanin - Cristiano Ronaldo.

Portugezi ka qenë prej kohësh një objektiv për PSG-në, i cili do të jetë i prirur për të formuar një sulm të fuqishëm me Ronaldon, Neymarin dhe Kylian Mbappen.

Sipas mediumit El Confidencial, PSG përveç shërbimeve të sulmuesit uruguaian do të ofronin edhe një shumë të konsiderueshmeparave. Me largimin e Cavanit nga Parc des Princes edhe Neymar do të ndihej më i lirë, pasi që nga transferimi i tij në Francë ka pasur shpesh përpalsje me uruguianin./albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori