Çmendet PSG, paguan klauzolën e Griezmannit
PSG edhe pse bleu Neymarin dhe Kylian Mbappen për 400 milionë euro, nuk do të ndalet përsëri për të bërë ndonjë çmenduri tjetër.

Drejtuesit e klubit kanë pikëtuar sulmuesin e Atletico Madridit, Antoine Griezmann.

Ata janë të gatshëm të paguajnë klauzolën e lirimit të tij që është 150 milionë euro, dhe lojtarit do t'i ofrojë 35 milionë euro në sezon. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori