"Çmendet" Reali, 180 milion euro për Jadon Sanches
Real Madrid po kërkon të rrëmbejë talentin e Borussias së Dortmundit, Jadon Sanches.

Sipas të përditshmes gjermane "Sport Bild", Zinedine Zidane për të transferuar britanikun duhet të shpenzojë jo më pak se 180 milionë euro, por vlera e tij vazhdon të rritet.

Reali ka në plan të bëjë revolucion gjatë verës, madje thuhet se tashmë e ka arritur marrëveshjen me Hazard dhe është edhe më pranë blerjes së Pogbasë.
Shtuar më 25/04/2019, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori