Çmendet Reali, Ronaldon plus miliona për Neymarin
Sipas Marcas, mbretërit janë të gatshëm të ndajnë 400 milionë euro për sulmuesin brazilian, Neymar. Shumë e cila përfshin edhe rrogën për lojtarin gjatë katër vjetëve.

Një opsion tjetër është edhe ofrimi i 200 milionë eurove dhe Cristiano Ronaldo, i cili këtë sezon nuk po arrin të shkëlqejë në radhët e Realit.

Gjithashtu në listën e skuadrës spanjolle gjenden edhe Harry Kane, Eden Hazard dhe Timo Werner./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori