Çmendet tregu i zi për biletën e ndeshjes PSG - Real, ja sa kushton ajo
Të shikosh supersfidën midis PSG-së dhe Realit nuk është e thjësht në të gjitha kuptimet. Vështirësia e parë vjen nga interesimi i madh për biletat dhe për ti gjetur duhet të jesh me të vërtetë me fat, por edhe në çmimin e saj.

Biletat u shitën në mënyrë të menjëhershme në sajtin e klubit, por ata nuk i kanë shpëtuar as shitjestregun e zi. Madje në të vlera e tyre ka shkuar 7.300 euro për të parë nga afër yjet e kontinentit në një përballje.

Mesa duket kjo ndeshje po kalon çdo imagjinatë dhe vullnet të tifozëve. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori