Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Çmendet Vallecano, përmbys rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO)

Vallecano ka përmbysyr rezultatin ndaj Barcelonës në "Campo de Futbol de Vallecas".

Ai që ka shënuar është futbollisti Garcia në minutën e 57' duke përmbysur gjithçka.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori