Çmenduri, City kalon në avantazh në min 90’ (VIDEO)
Manchester City asesi nuk pajtohej me humbjen në këtë përballje.

Pasi shënoi e para e më pas pësoi dy gola nga pika e bardhe ë 11 metërshit çdo gjë u bë me e vështirë për anglezët pasi mbetën edhe me 10 lajtarë pas daljes me të kuqeOtamendi.

Ata treguan forcën e tyre dhe kthyen rezultatin në 2-3.
Nërkohë janë minutat shtesë. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori