Çmenduri, Danimarka shënon 3 gola në 10 minuta duke marrë një pikë përballë Zvicrës (VIDEO)
E pabesueshme ajo që ka ndodhur ne ndeshjen Zvicër- Danimarkë. Zviceranët ishin në avantazhin e 3 golave deri në minutën e 84’.

Por Danimarka bëri mrekullinë. Arriti të shënonte 3 gola në 10 minutat e fundit fillimisht me Jorgensen në minutën e 84’ më pas me Gytkjaer në minutën e 88’ dhe në minutat shtesë do të barazonte Dalsgaard duke i marë kështu një pikë Zvicrës e cila e përdundoi para kohe ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori