"Çmenduria" e rradhës: PSG, 73 milionë për Hazard
Te Paris Saint Germain nuk njohin limite. Pasi blen David Luiz nga Chelsea për rreth 60 milionë euro, klubi i sheikut Nasser Al-Khelaifi është gati të bëjë "çmendurinë" e radhës në merkato.

Kampionët e Francës pëlqejnë shumë belgun Eden Hazard dhe për këtë janë gati t’i ofrojnë plot 73 milionë euro "Bluve" të Londrës. Një ofertë kjo 2-fish më e lartë se ajo e fillimit.

Me një shifër të tillë, Chelsea vështirë se mund të thotë "jo". /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2014, ora 15:40
chelsea
e Enjte 29 Maj 2014, Ora 17:41
hahha qdo ofert qe po e qon psg ja ju po thoni se chelsea veshtire se i thote jo.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori