Çmenduria: Futbollisti argjentinas bën tatuazh legjendën Maradona (FOTO LAJM)

Stërvitja nga Diego Maradona duket se ka entuziasmuar portierin e Dorados, Gasper Servio.

Pas leksioneve në stërvitje, 26 vjeçari ka vendosur t'i kushtoj një pjesë të trupit të tij legjendës argjentinase, pasi në kofshën e tij të majtë ka bërë tatuazh fytyrën e Maradonës.

Krahas imazhit të Maradonës duke qeshur dhe duke mbajtur një kapele me stemën e Dorados, shkruhet:

"Unë besoj në Zot", -lexohet në spanjisht nën veprat e artit.
Shtuar më 20/03/2019, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori