Coentrao çdo ditë më pranë Realit
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sipas të përditshmes portugeze "O Jogo", Real Madridi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Benficas, Fabio Coentrao për transferimin e tij në Santiago Bernabeu.

"O Jogo" tani njofton se Benfica është në kërkim të një lojtari i cili do ta zëvendësoj Coentraon ndërsa lojtari i Rubin Kazan, Cristian Ansaldi shihet si një zëvendësim perfekt për të. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2011, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet