Coman i pafat, pëson dëndim të rëndë (VIDEO)
Kingsley Coman është një nga futbollistët më të pafat në botë.

Ylli francez ka pësuar një tjetër lëndim, i cili nuk dihet se sa do ta mbajë jashtë fushave.

Coman është lënduar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munich dhe Tottenham.

23 vjeçari u lëndua në minutën e 27’ të ndeshjes, duke u zëvendësuar nga Thomas Muller.

Vlen të ceket se Coman shënoi golin e parë për Bayern Munich në këtë ndeshje.
Shtuar më 11/12/2019, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori