"Come on Al-babe-ia", britanikët duan që të qëndrojmë në Europian (FOTO LAJM)

Edhe pse shanset e Shqipërisë për t'u kualifikuar janë të pakta, ka nga ata që besojnë shumë.

Nga Britania mbërrijnë "lutjet" e para që Shqipëria të mos eleminohet dhe për këtë “The Sun” ka një arsye të fortë.

“Shqipëria është në prag të eleminimit nga Euro 2016, por ne duam që ata të qëndrojnë”, nis artikullin e vet tabloidi i famshëm britanik "The Sun".

“Shqipëria duhet të mposhtë Rumaninë në ndeshjen e fundit në grup këtë të dielë, për të pasur mundësi të kualifikohen si një nga të tretat më të mira. Ne jemi pas jush”, shkruan më tej tabloidi i njohur.
Shtuar më 17/06/2016, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori