Conte gjobitet nga FA dhe nuk ka lek ti bëjë dhuratë gruas (FOTO LAJM)

Antonio Conte u dënua me largim nga fusha në ndeshjen kundër ndeshjes me Swansean që Chelsea luajti në mesjavë.

Federata angleze e futbollit e dënoi trajnerin me një gjobe 8.000 paundë pas ndeshjes.

Pas gjobës Conte ka marrë një vendim që ka të bëjë më jetën e tij private.

“Pas 2 ditësh është ditëlindja e gruas time, por për shkak të gjobës nga federata ajo nuk do të marrë dhurate dhe është shumë e inatosur”. tha Conte me shaka. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2017, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori