Conte ka "në duar" 285 milionë euro në dispozicion për këta lojtarë
Antonio Conte vazhdon të mbetet i frikshëm në çdo dëshirë për merkato. Trajneri ka mbështetjen e plotë të stafit dhe si pasojë dhe xhepat plot.

Se fundmi mediat britanike bëjnë me dije se Contes i është vënë në dispozicion një çek prej 285 milionë euro për merkaton e kesaj vere. Trajneri shumën ka ndërmend ta përdorë për qëllimet e tij në këtë merkato.

Emrat e përfolur për një kalim të mundshëm tek Chelsea janë Romelu Lukaku, Alex Sandro, Leonardo Bonucci, James Rodrigues dhe Tiemoue Bakayoko. /albeu.com /
Shtuar më 17/06/2017, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori