Conte kërkon të përforcojë skuadrën me dy lojtarë të rinj
Antonio Conte ka bëre me dije se kërkon të përforcojë skuadrën e tij me dy mbrojtës krahu.

Trajneri i Chelseat, dëshiron të përforcohet me dy mbrojtës krahu, që të ketë më shumë alternativa.

Dëshira e parë e tij është mbrojtësi i djathtë i West Hamit, Michail Antonio, ndërsa dëshira e dytë e tij është mbrojtësi i majtë i Kolnit, Jonas hector, shkruan The Times.

Të dy këta lojtarë do të ishin alternativa për Victor Moses dhe Marcos Alonso. /Albeu.com/


Shtuar më 10/01/2017, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori