Conte tregon për tafin e Cesk Fabregaz
Cesc nuk do të largohet nga Chelsea.

Teksa disa thashetheme u shfaqën për një largim të mundshëm të Ces Fabregasi nga Chelsea, Antonio Conte, i ka ndaluar duke qartësuar çdo detaj për të ardhmen e Cesc Fabregas. "Ai është një shembull i mirë për lojtarët e tjerë për shkak të angazhimit të tij çdo ditë në çdo trajnim", tha trajneri italian." Ai nuk është diskutuar dhe as që do të diskutohet për tu larguar, ai ëshët i joni" përfundoi trajneri italian, përcjell Albeu.com.

Conte pak javë më parë kontaktoi me spanjollin duke i premtuar që ai do të ketë minuta në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori