Dalin prapaskenat e spektaklit me ambulancat bosh në Tiranë (VIDEO)
Copa del Ray hap emocione të reja, Barca - Real duhet të vazhdojnë tutje
Pëlqej
Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i cili startoi nga ora 12:30.


Edhe pse vetëm tetë skuadra, fati ka dashur të ketë ndeshje interesante në këtë fazë.

Ndeshja më e fortë në këtë fazë padyshim se është ajo në mes të Atletico Madridit dhe Sevillas.

Ndërsa, çifti i fundit i çerekfinales është ai në mes të Valencias dhe Deportivo Alavesit.

Çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey:

Espanyol – Barcelona

Real Madrid – Leganes

Atletico Madrid – Sevilla

Valencia – Alaves./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori