Costa rrezikon të gjobitet nga Chelsea me shifër ekstreme
Pëlqej
Sipas “Sunday Express”, Chesea është gati të dërgojë në bankën e të akuzuarve ish-sulmuesin e Atletikos së Madridit në rast se ai vazhdon të refuzojë swrish rikthmimin nw stwrcitje.

Nwse ai swrish refuzon rikthimin në skuadër, refuzimi mund t’i sjellë një gjobë deri në 50 milionë sterlina, pavarwsishte se ai do mund tw largohet.

Paralajmërimi i fundit për Kostën erdhi gjatë ditëve të fundit, kur trajneri i Spanjës, Hulen Lopetegui, nuk e grumbulloi për ndeshjet kundër Italisë dhe Lihtenshtejnit. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori