Costanza- Fogacci, puthje plot pasion në mes të fushes (FOTO-LAJM)

Costanza Caracciolo dhe i dashuri i saj Alexander Fogacci duke dhene puthje plot pasion në mes të fushes ne stadiumin Nicoletti. Ata ishin të ftuarit e veçantë të nje ndeshje bamiresie, te ardhurat e se ciles do t'i dhurohen Fondacionit Marco Simoncelli.
Shtuar më 16/09/2013, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori