Coutinho do e mirëpriste Neymarin përsëri në Barcelonë
Philippe Coutinho tha se do të ishte "mbresëlënese" që Neymar të kthehej në Barcelonë pas spekulimeve rreth një kthimi të mundshëm në "Camp Nou".

"Unë jam duke luajtur pranë tij me kombëtaren e Brazilit dhe është një privilegj, do të ishte e mrekullueshme që ai të kthehej përsëri këtu [Barcelonë]" deklaroi Coutinho.

Coutinho u transferua tek Barcelona nga Liverpooli për shumën e 160 milionë eurove në merkaton e janarit. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori