Coutinho: Dua të rinovoj
Mesfushori brazilian i Liverpoolit, Philippe Coutinho, është i gatshëm të rinovojë kontratën e re me “Reds”.

Ish mesfushori i Interit, tashmë konsiderohet një nga futbollistët e rëndësishëm tek klubi nga “Anfield”, dhe ai është i gatshëm të firmos kontratën e re me këtë skuadër të famshëm në Angli.

“Unë do të jem i lumtur për të negociuar një kontratë të re. Është shumë e rëndësishme për mua të luajë në Ligën e Kampionëve, por kjo nuk varet vetëm nga unë”, tha Coutinho.

Ai beson se do të arrijë marrëveshje me Liverpoolin për të vazhduar karrierën në “Anfield”.
Shtuar më 15/09/2014, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori