Coutinho: Gati për një sezon të madh
Gati për një sezon si protagonist i padiskutueshëm: Coutinho ka vendosur pikat mbi i për objektivat e sezonit që pritet të nisë së shpejti. Braziliani i Inter mezi pret fillimin e kampionatit për të treguar vlerat e tij më të mira.

"Ndjek këshillat e Stramaccionit dhe kjo gjë shihet në fushën e lojës. Objektivi im është të bëj një kampionat të madh. Hajduk Split? Jam gati për të dhënë më të mirën në fushë dhe dua të ndihmoj shokët e mi në arritjen e kualifikimit. Por rezultati i ndeshjes së parë na bën më të qetë", tha për "Futnet.com", Coutinho. /albeu.com/

Shtuar më 09/08/2012, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori