Coutinho: Ja ndryshimi mes Premier dhe Serie A
Pëlqej
Braziliani i Livepool Philippe Coutinho, ish futbollist i Interit, ka shprehur për mikrofonat e ESPN të gjithë gëzimin përsa i përket ftesës së Carlos Dunga për të qënë pjesë e Seleçaos në miqësoren e ardhshme.

Por ish-zikaltri ka folur edhe për diferencën mes Serie A dhe Premier League duke u shprehur: "Dua të luaj në Premier League sepse futbollisti është më i shpejtë, ndryshe nga ai italian.

Përsa i përket thirrjes në kombëtare ai tha: "E prisja prej kohësh ndaj dhe jam i lumtur, është një lajm i bukur, tani dua të bëj më të mirën". /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori