Coutinho larg Barcelonës, e kërkon PSG dhe Manchester United
Philippe Coutinho nuk po kalon një moment aspak të mirë tek Barcelona.

Braziliani i cili ka një kontratë deri në vitin 2023 me katalanasit po mendon seriozisht largimin për shkak të hapësirave të paktë nga Ernesto Valverde.

Sipas mediave angelze për Coutinhon kanë shafqur interes PSG-ja dhe Manchester United. /albeu.com/


Shtuar më 10/03/2019, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori