Coutinho nuk do të blihet për të zëvendësuar Neymarin, zbuloni arsyen
Pëlqej
Sipas Sun, Philippe Coutinho nuk do të jetë zgjedhja e parë e FC Barcelona për të zëvendësuar Neymar nëse sulmuesi largohet.

Blaugranët do ta përdorin braziliani për të bindur lojtarin të refuzojë Paris Saint-Germain. Udhëheqësit do të tentojnë talentin francez të Borussia Dortmund, Ousmane Dembele, si një zëvendësues të brazilianit Neymar, përcjell Albeu.com

Coutinho do të tentohet për ti mbushur mendjen Neymarit për të qëndruar dhe jo për tu shikuar si zëvendësuesi i tij. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori