Coutinho si Del Piero (VIDEO)
Në ndeshjen e Europa League përballë Neftchi, e cila është duke u laujtur tani dhe po kryesohet bindshëm 0-3 nga Inter kur ende nuk ka përfunduar pjesa e parë, Coutinho ka shënuar një gol që jo vetëm i dha avantazhin zikaltërve por na kujtoi edhe një herë Del Pieron e madh të Juventus.

Një gol të ngjashëm ish kapiteni i Juventus e shënoi në finalen e Champions League përballë Borussia Dortmund në vitin 1997. /albeu.com/

Në minutat në vijim do të keni edhe golin e shënuar nga Coutinho...
Shtuar më 04/10/2012, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori