Covid-19 "këput" Atleticon, pozitiv edhe blerja e janarit
Atletico Madrid ka konfirmuar se transferimi i ri, Moussa Dembele, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Një krizë me virusin COVID-19 duket se ka goditur klubin e Diego Simeones, të cilët janë duke kaluar në një formë shumë të mirë.

Yannick Carrasco, Mario Hermoso dhe Joao Felix janë gjithashtu në karantinë për arsye se janë të infektuar gjithashtu.

"Lojtari ynë ka rezultuar pozitiv dhe është duke ndjekur gjithë protokollet e COVID-19, duke u izoluar në shtëpi", njoftuan përmes një komunikate për shtyp klubi i Atletico Madrid.


Shtuar më 04/02/2021, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori