Covid-19 prish dulen Messi-CR7, portugezi rrezikon sfidën me Barcelonën
Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 nga testet e kryera me kombëtaren portugeze, shkruan Albeu.com.

Një lajm aspak i mirë që ka mërzitur jo pak tifozët e Juventusit.

Bardhezinjtë luajnë më 28 tetor sfidën ndaj Barcelonës për fazën e grupeve në Champions League dhe CR7 rrezikon këtë superpërballje.

Edhe pse duhen 18 ditë nga supersfida CR7 do t’i duhet të qëndrojë 14 ditë në izolim, ku më pas do të testohet sërish nëse e ka kaluar apo jo Covid-19.

Ndërkohë, nëse del negativ ai mund të grumbullohet nga Pirlo për ndeshjen ndaj Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2020, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori