CR7, Aguero, Kaka... kush këndon më bukur? (VIDEO)
Në fushën e lojës janë me të vërtetë më të mirët. Të aftë të marrin për dore ekipet e tyre dhe ti çojnë drejt trofeve dhe këtë gjë e kanë treguar edhe me fakte. Por përveç futbollit, pasionit të tyre më të madh, Cristiano Ronaldo, David Villa, Sergio Aguero, Kaka dhe Carlos Tevez kanë edhe një tjetër pasion: muzikën.

Në situata të ndryshme, disa për qejf, disa për ti shprehur dashurinë njerëzve të tyre më të dashur dhe disa për tu solidalizuar me fatkeqësi të ndryshme nëpër botë ka bërë që të tregojnë veten e tyre edhe në këngë.

Por kush këndon më bukur? Ndiqni videot dhe më pas vendoseni.../albeu.com/


1. Cristiano Ronaldo - Amor Mio (Julio Iglesias)2.David Villa dhe Anna Torroya - Juntos por Mali3. Sergio Aguero - Los Leales4. Ricardo Kaka - i këndon gruas së tij Caroline5. Carlos Tevez - Dejala

Shtuar më 12/11/2013, ora 16:57
Tage: kenge kaka
arbja
e Premte 15 Nëntor 2013, Ora 15:31
david villa normal more <3
enis ajrulovski
e Shtunë 16 Nëntor 2013, Ora 13:59
i love ronaldo and sing beautiful ronaldo kaka no crlos no srgio no and david villa no
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori