CR7 dhuron spektakël dhe në stërvitje (VIDEO)


Juventusi po vijon përgatitjet për sfidën ndaj Spalit këtë fundjvë. Por ylli i skuadrës bardhezi Cristiano Ronaldo përvec formës të shkëqyer prej tij në fushë nuk nguron të dhurojë spektakël as në stërvitje.

Një video e shpërndarë nga vet faqja zyrtare e Juventusit përmes rrjetit zyrtar ‘’Twiter’’ portugezi shfaq klasin e tij në përdorimin e topit për më shumë shikoni videon më poshtë. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2018, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori