CR7: Falcao, transferim fantastik
Pëlqej
Cristiano Ronaldo është shprehur se kalimi i Falcaos (ende nuk është zyrtare) tek Unitedi është një lëvizje shumë e mirë.

“Ai është lojtar shumë i mirë. Mendoj se Manchesteri ka vepruar shumë mirë... Ai është një top lojtar, prandaj nuk mendoj se është transferim i gabuar”, ka deklaruar Cirstiano Ronaldo.

Falcao ndodhe në Manchester dhe po pritet zyrtarizimi. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori