CR7 "fals" i mashtron të gjithë, në fushë sozia "me bark" (VIDEO)
Pëlqej
Një sozi e Cristiano Ronaldos u fut në fushën e lojsë gjatë miqësores mes Real Madrid dhe Fiorentinës e luajtur mbrëmjen e djeshme në Varshavë.

Tifozi, i veshur me uniformën "Los Blancos", më saktë me fanellën e Ronaldos, tentoi të godasë topin nga goditja e këndit por u "zbulua" shpejt dhe u nxorr jashtë mes duartrokitjeve të publikut. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori