CR7-Fergusonit: Më merr në "Old Trafford"
Pëlqej
Ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo i ka thënë ish shokëve të tij te Manchester United se dëshiron të rikthehet në "Old Trafford". Lajmi i bujshëm, i raportuar nga "The Sun", vjen një ditë pas deklaratës së Sir Alex Ferguson se do që sulmuesi portugez të rikthehet te "Djajtë e Kuq"

Cristiano Ronaldo mbërriti në Santiago Bernabeu në verën e 2009-ës për shifrën rekord të merkatos së futbollit, 96 milionë euro dhe në 169 ndeshje me Real Madrid ka shënuar 170 gola në të gjitha kompeticionet dhe është një prej pretendetëve për "Topi i Artë 2012". Por momenti jo i mirë që po kalon skuadra e Jose Mourinhos po e shytjnë yllin luzitan të mendojë largimin nga "Los Blancos".

Për të, një interesim të madh ka shfaqur edhe sheiku i PSG, Al Thani. /albeu.com/

Shtuar më 23/12/2012, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori