CR7 i tregon gishtin Di Maria-s (VIDEO)
Pëlqej
Cristiano Ronaldos, "Topi i Artë 2013" dhe kandidati për "Lojtari i Vitit UEFA 2014", i pëlqen të fitojë gjithmonë, ndaj dhe punon me mish e shpirt në çdo seancë stërvitore me Real Madrid.

Por në një prej stërvitjeve më të fundit, ylli portugez ka reaguar në një mënyrë aspak sportive ndaj shokut të skuadrës Angel Di Maria.

Sipas asaj që raporton "Ole", Ronaldo u tregua shumë i ashpër në një moment teksa i tregoi gishtin argjentinasit.
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori